Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року
Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року


  


Яку процедуру закупівлі Ви найчастіше використовуєте? ТРИВАЄ ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНИХ КОМІТЕТІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 20 ЖОВТНЯ
ЦІНУ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЗАФІКСОВАНА ТА СТАНОВИТЬ 450 ГРН.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ                               
Якщо Ви маєте час і кошти на навчальну поїздку до іншого міста України, чи варто це робити? Ви маєте бажання спілкуватися безпосередньо з національними і міжнародними фахівцями у сфері державних закупівель, отримувати інформацію за допомогою сучасних технологій, мати доступ до бази професійних знань? Тож, якими повинні бути Ваші кроки на шляху до можливості стати професіоналом у сфері державних закупівель?
Майже на всі запитання відповідають сучасні технології, що дозволяють отримати освіту, покращити професійні навички, стати членом товариства професіоналів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій в інтерактивному режимі – через дистанційне навчання.
Хотіли би Вашу увагу звернути на оновлений Дистанційні курси навчання і підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних (тендерних) торгів. Основні види взаємодії слухача та викладача здійснюються за допомогою інформаційного середовища – платформи електронного дистанційного навчання free-study.org,на якій в електронному вигляді розміщені структуровані навчально-методичні матеріали. За допомогою курсів слухач здійснює своє самостійне навчання. На цьому порталі присутні і викладачі-консультанти, які контролюють успішність кожного слухача, перевіряють практичні завдання, контрольні роботи та консультують слухачів.
Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання слухачам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі практичного застосування отриманих знань. Наш курс включає тематичні модулі для навчання й підвищення кваліфікації. Кожний модуль складається з таких елементів:
·        Power point презентації (слайди) з головними питаннями теми; відеолекції;
·        витяги із законодавства з коментарями;
·        випуски Інформаційного бюлетеня «Редукціон», питання до самоперевірки з тестуванням засвоєння кожної теми.
Доступ до курсу потребує реєстрації та  розрахований на два тижні. Тестування проводиться за допомогою онлайн-тесту, і кожен слухач може бачити свої результати навчання одразу після заповнення тесту.
Слухачам, які надали більше 75 % правильних відповідей, видається сертифікат про успішне проходження навчання або підвищення кваліфікації; решта слухачів продовжують знайомитися з держзакупівельним законодавством.
Дистанційне навчання дозволяє забезпечити:
- доступність та зручність у визначених часових межах;
- застосування телекомунікаційнихмереж в інтерактивному режимі;
- наявність бази професійних знань та доступність актуальної інформації;
- можливість самоконтролю для перевірки рівня засвоєння матеріалу;
- можливість гнучкого та індивідуального засвоювання;
- оцінювання слухачами можливих дій із розв’язання проблеми та її наслідків за допомогою Методу кейсів (вирішення практичних проблем).


Навчальна програма та програма підвищення кваліфікації відповідають чинному законодавству України на час проведення навчання.
Довідково:Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут державних закупівель «Редукціон» відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» № 1197-V від 10 квітня 2014 р. (редакція від 30 вересня 2015 р., підстава – Закон № 679-19) та  Закону України «Про публічні закупівлі»                 № 922-VIII від 25 грудня 2015 року проводить навчання та підвищення кваліфікації фахівців у сфері публічних (державних) закупівель (про це див. на сайті Уповноваженого органу: http://help.vdz.ua/hc/uk/articles/203550721-ІНСТИТУТ-ДЕРЖАВНИХ-ЗАКУПІВЕЛЬ-РЕДУКЦІОН-).
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст. 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель» / Закону України «Про публічні закупівлі» голова, секретар та інші члени комітету з конкурсних торгів можуть пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.
Лекції та практичні заняття проводять фахівці з державних/публічних закупівель, які мають великий практичний досвід роботи у сфері державних закупівель та за дистанційною формою навчання.
ТОВ «Інститут державних закупівель «Редукціон» пропонує дистанційно навчатися ТК (43 н./год. – вартість становить 450,00 грн)та підвищувати кваліфікацію (20 н./год. – вартість становить 450,00 грн).
Заняття стартують щопонеділка.Запрошуємо пройти у нас навчання, для чого Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму на проходження навчання, зразок якої можете отримати в будь-який зручний для Вас спосіб: факсом, електронною поштою, скачати з сайту ІБ «Редукціон».
Реєстраційні форми на проходження дистанційного навчання приймаються на е-mail: z555dlv@gmail.com .

З усіх питань щодо проходження навчання,а також проведення процедур закупівель «Під Ключ!» (переговорна процедура, відкриті торги, допорогові закупівлі) звертайтеся за номерами телефонів: моб. (050)401-17-79, (067)570-89-06; наш сайт:www.procurement.in.ua .
Владислав Володимирович, е-mail:z555dlv@gmail.com.
Лист щодо дистанційного навчання та анкета для слухачів –
https://drive.google.com/file/d/0B-vx2J9ifUo2a3dfczJndWhlR28/view?usp=sharing
 
анкета в форматі doc:
https://drive.google.com/file/d/0B-vx2J9ifUo2WFM1bEFJejdFa0k/view?usp=sharing
Будьте уважні, заповнюючи реєстраційну картку, оскільки надана інформація буде використовуватись при заповненні Сертифіката про проходження навчання/підвищення кваліфікації!!! На Вас покладається особиста відповідальність за достовірність поданої інформації!
Реєстраційні форми на проходження навчання приймаються
 на Е-mail: z555dlv@gmail.com
Контактні особи щодо навчання:тел.моб. (050) 401-17-79, (067) 570-89-06,
 Владислав Володимирович.