Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року
Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року


  


Чи готова Україна до запровадження електронних державних закупівель
Національні особливості електронних закупівель Грузії


9-10 липня в Грузії відбулася зустріч фахівців Міжнародної Медіа-спілки у сфері державних закупівель  у складі – Владислава Зубара, Олександра Муравйова та Олександра Єрофеєва  з представниками Агентства конкуренції та державних закупівель (Агентство) і  Державного аудиторського офісу(укр. Рахункова палата).


IV Міжнародна конференція по держзакупівлях у Харкові

Нікітський ботанічний сад очима митця. Художник Ольга Шинкарьова. Персональна виставка присвячена 200-річчю Нікітського  ботанічного саду.

Нікітський ботанічний сад – «очам дарунок», його чар захоплює Вас з першого кроку, - ба! навіть раніше: ви ще не відійшли від каси перед входом до Саду, а погляд вже зачаровують пальми і юки, а далі, у самому Саду, починається справжнє замилування. Час зупиняється, як у Ганса Христиана Андерсена в «Сніговій королеві», коли Герда потрапляє у квітник жінки, яка уміла чарувати.


11-14 липня у Варшаві відбулася зустріч делегації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з колегами - представниками органів і відомств
11-14 липня у Варшаві відбулася зустріч делегації департаменту державних закупівель і державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з колегами - представниками органів і відомств, що опікуються сферою державних закупівель Республіки Польща. 

15-17 лютого 2012 року в Москві увосьме пройшов Всеросійський Форум-виставка «Госзаказ-2012»

Організатори – МГО «Московська асоціація підприємців» за участі Міністерства економічного розвитку РФ, Федеральної антимонопольної служби РФ – провели захід з метою консолідувати зусилля держави та бізнесу на основі принципів конкуренції та вдосконалення системи державного замовлення.


22- 23 вересня у Санкт-Петербурзі Європейський банк реконструкції і розвитку презентував Звіт про стан законодавства і практики державних закупівель у країнах операцій ЄБРР. На захід були запрошені представники держзакупівельних відомств країн, що знаходяться в регіоні діяльності Європейського банку реконструкції і розвитку. Делегати з Албанії, Чорногорії, Сербії, Туреччини, Болгарії, Сербії, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Польщі, Македонії, Росії, України, Молдови, Казахстану, Туркменістану, Таджикистану та багатьох інших. Мета заходу – представити першу оцінку стану сектору державних закупівель у регіоні ЄБРР, здійснену 2010 року на основі аналізу законодавчої бази та практичного здійснення державних закупівель, з урахуванням раціональності закупівельної практики.
 


31 січня 2012 року в Харкові відбувся семінар на тему: «Сьогодення та перспектива розвитку держзакупівель в Україні»
Проведення заходу було ініційовано Універсальною міжрегіональної товарною біржею за підтримки Проекту USAID ЛІНК.

Біржові торги – шлях до прозорості

Ще зовсім недавно здійснення закупівель за державні кошти шляхом біржових торгів здавалося в Україні нереальним. Однак новітні зміни до законодавства надали замовникам можливість купувати товари через біржі.


01-02 грудня в Києві відбувся семінар з питань державних закупівель. Організатори – Європейський банк реконструкції і розвитку, Проект ЄС «Гармонізація конкуренції і системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», СІГМА – Програма сприяння удосконаленню державного управління у партнерстві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України – зібрали на заході провідних фахівців у сфері державних закупівель Португалії, Австрії, Туреччини, Вірменії, Грузії, України. Головна тема заходу – впровадження електронних закупівель.


Тактичні та стратегічні напрямки розвитку системи державних закупівель
USAID ЛІНК є проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Місія проекту – допомогти містам та економічним регіонам підвищити свою конкурентоспроможність..
 

24-25 листопада 2011 року в Харкові відбулася ІІІ Міжнародна конференція на тему «Державні закупівлі - сучасні виклики, шляхи подолання та вирішення п

Організатори заходу – СГО «Тендерна палата закупівель за кошти бюджетів всіх рівнів», Проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID ЛІНК, Вільна професійна спілка «Громадян – платників податків та зборів (які не байдужі до економічного розвитку країни)» – «НЕ БАЙДУЖІ» та «Інформаційний бюлетень Редукціон» - запросили до участі представників органів державної влади, замовників та учасників торгів, міжнародних та вітчизняних експертів та фахівців з державних закупівель.


Контроль за держзакупівлями: попереджати, а не карати
Аналізу системи контролю та нагляду за витрачанням державних коштів під час здійснення державних закупівель в Україні присвятили другий день роботи організатори Міжнародної конференції «Впровадження найкращої міжнародної практики державних закупівель в Україні»,що відбулася в Одесі 9-10 червня цього року.

«Впровадження найкращої міжнародної практики державних закупівель в Україні»