Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року
Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року


  


Чи готова Україна до запровадження електронних державних закупівельХотіли би Вашу увагу звернути на оновлений Дистанційні курси навчання і підвищення кваліфікації уповноважених осіб. Сучасні технології дозволяють отримати освіту, покращити професійні навички, стати членом товариства професіоналів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій в інтерактивному режимі- зручно, якісно, економно, з можливістю спілкування з найкращими фахівцями у сфері державних закупівель.
<!-- Google Tag Manager -->
<noscript><iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-MSS242"
height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe></noscript>
<script>(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start':
new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],
j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src=
'//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);
})(window,document,'script','dataLayer','GTM-MSS242');</script>
<!-- End Google Tag Manager -->

Інститут державних закупівель "Редукціон" надає консалтингові, юридичні послуги у сфері публічних закупівель та сприяє проведенню закупівель за принципами, вказаними в нормативних актах, що регулюють функціонування цієї сфери.


Інститут державних закупівель "Редукціон" відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VІІІ від 25 грудня 2015 року проводить навчання та підвищення кваліфікації фахівців у сфері публічних закупівель.

Передплатний індекс: 95913

Одним з основних напрямків діяльності ІДЗ є допомога учасникам торгів. А саме, надання аутсорсингових послуг: оперативне отримання найновішої інформації про торги та її глибокий аналіз; підготовка пропозицій, що відповідають чинному законодавству і вимогам Документації тендерних торгів, представництво та захист Ваших інтересів на торгах. А у разі антиконкурентних дій замовника – оскарження процедур закупівель, підготовка та подання судових позовів, представництво і захист інтересів Учасника у суді.

Швидка тендерна допомога для Учасників і Замовників!
У разі, якщо ви не згодні з висновком (рішенням) проведеного моніторингу, Вам потрібні фахівці!
Наша нова послуга: 
Швидка тендерна допомога!
Ми посилаємося не на свою точку зору, а виключно на існуючу судову практику та рішення уповноваженого органу оскарження.
Швидка тендерна допомога до ваших послуг! 
 

БАНКІВСЬКА ГАРАНТІЯ БЕЗ ЗАСТАВИ!!!

Несвоєчасний початок опалювального сезону набуде широкого суспільного резонансу. З нашою допомогою Ви встигнете вчасно підготуватись до опалювального сезону без порушення Закону України «Про здійснення державних закупівель».

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

МЕДІА-ВАРТА, громадський проект у сфері державних закупівель